środa, 24 lipca 2013

To już rok!

Szanowni Państwo! Wczoraj Kreaturka mody ukończyła rok. 


W pierwszej notce można było obejrzeć chabrową maksispódnicę. Od tego czasu powstały kolejne spódnice, spodnie, sukienki, bluzeczki, baskinka, a nawet "czarodziejska" peleryna i szydełkowy kołpak od skody (tzn. serwetka). Były też przeróbki: skracanie portek, spódniczek, przerabianie bluzek i innych części garderoby. Nie wszystkie uszytki i recyklingowe twory pokazane zostały na blogu, niektóre w ogóle nie ujrzały światła dziennego i zalegają w czeluściach szafy.

W ciągu tego roku w moim małym szyciowym kąciku pojawiła się nowa, moja prywatna maszyna do szycia, stos tkanin, wielka torba szpulek nici i mnóstwo drobiazgów ułatwiających i uprzyjemniających ż(sz)ycie. 

Z okazji tak miłej rocznicy chciałabym podziękować czytelnikom, fanom, przyjaciołom blogu za wszystkie miłe słowa, komentarze, za wsparcie i motywowanie mnie do dalszej pracy. 

Wasza Salamandra.

5 komentarzy:

 1. Kolejnych udanych projektów i wielu lat w blogowym świecie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę wszystkiego dobrego w dalszym tworzeniu: )
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i życzę wielu wielu udanych uszytków. Ja wprawdzie założyłam bloga zaraz po zakupie maszyny, ale szybko stał się nieszyciowy i zaczynając konkretne szycie musiałam zakładać nowy blog bo z tym nieszyciowym się mocno zżyłam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie dziękuję za te miłe słowa! ♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarz. ♥ Zapraszam ponownie!